Kostýmová prohlídka pro jednotlivé návštěvníky

Prohlídkový okruh č. 2

CENA ZA PŮJČENÍ KOSTÝMU:


340 Kč (dospělý)

200 Kč (dítě do 12 let a do 150 cm)

JE NUTNÉ SE PŘEDEM ZAREZERVOVAT:

 

 

Po zarezervování si zkontrolujte údaje v potvrzovacím emailu!

REZERVACE nad 10 osob na telefonu:    775 405 820, 737 806 740


V případě zájmu o profesionální fotografování se podívejte ZDE

Možnost zapůjčení repliky dobových šatů na procházku zahradami a fotografování v exteriérech zámeckého areálu, a to na dobu 30 minut.

Po zakoupení lístku v pokladně půjdete do půjčovny kostýmů, kde budete oblečeni. Po oblečení kostýmu vám bude oznámen čas návratu. Během těchto 30 minut máte možnost se sami bez průvodce v kostýmu vyfotografovat a procházet se francouzskou zahradou, anglickým parkem, oranžeriemi nebo nádvořími. Do interiéru zámku se v kostýmech nechodí (výjimkou jsou pouze kostýmové školní prohlídky v měsících květen a červen).

Je nutné dodržet limit 30 minut, poněvadž je to doba, než pot pronikne skrze spodní oblečení do kostýmu. Nedodržení limitu je pokutováno částkou 340,- Kč na osobu, což je suma pokrývající náklad na vyčištění oděvu.

Je možné si také zapůjčit historický kočárek (tzv. princesku) pro Vaše dítě - cena 140,- Kč (malý) a 180,- Kč (velký). V případě, že byste se chtěli s kočárkem jenom vyfotit, je cena pouze 50,- Kč.

Půjčovna kostýmů disponuje 160 kostýmy různých velikostí. Mohou se tak obléci, jak děti od jednoho roku, tak dospělí, dámy i pánové.

Kostýmy se půjčují za každého počasí, v případě deště se lze procházet pouze pod arkádami zámku na vnitřním nádvoří a v oranžeriích. Kostýmy jsou replikami barokních, rokokových a romantických šatů. Budete tedy oblečeni za malé prince, princezny, popřípadě hrabata a hraběnky. Jiné kostýmy (piráty, rytíře, šašky,…) nevedeme.

Profesionální fotografování zajišťuje Fotoalfa - více se dozvíte ZDE. Fotit se můžete samozřejmě i sami. 

Těšíme se na vaši návštěvu!