Online vstupenka - eVstupenka

na 1. prohlídkový okruh (Reprezentační sály) zámku Milotice

Na základní prohlídkový okruh zámku Milotice si můžete zakoupit eVstupenku online . Pro vstup na prohlídku s eVstupenkami je vyhrazeno pouze několik časů denně. Vstupenkový portál není určen cestovním kancelářím a hromadným zájezdům. Cestovní kanceláře a hromadné zájezdy si rezervují prohlídku pouze přes email zámku nebo telefonicky. Přímo na pokladně zámku je samozřejmě i nadále možné si v den návštěvy zámku zakoupit prohlídku také na jiný, Vám více vyhovující čas, který v online prodeji nenabízíme.

Zakoupenou online vstupenku je nutné vytisknout a s vytištěnou vstupenkou se pak včas dostavit na prohlídku. Pokud uplatňujete slevu (snížené vstupné, vstup zdarma apod.), před prohlídkou při kontrole eVstupenky předložte také náležitý doklad na danou slevu. Zakoupené eVstupenky nelze vrátit ani vyměnit.

Případné reklamace a stornování eVstupenek řešte výhradně přes zákaznickou podporu na emailu rezervace@npu.cz

KOUPIT ONLINE VSTUPENKU NA PROHLÍDKU ZÁMKU MILOTICE

 

Reprezentační prostory prvního patra zámku představují život posledního hraběte Ladislava Seilerna (1886–1976), jeho manželky Antoinetty, roz. Loudonové (1883–1946), a jejich čtyř dětí, jež na zámku bydleli v letech 1916–1945. Prohlídková trasa je koncipována na základě přímého vypravování dcery posledního milotického hraběte Marie Henrietty Seilern (1918–2008), provdané Norman-Audenhove.

Prohlídka zahrnuje 17 místností včetně monumentálního Sálu předků a zámecké kaple sv. Jana Nepomuckého.