Online eVstupenka

na prohlídkový okruh I. Reprezentační sály zámku Milotice

Jednotlivé vstupenky je možné zakoupit do 48 hodin před prohlídkou.

KOUPIT vstupenku online

Vyberte si ze seznamu datum a prohlídku. Po označení počtu osob zaplatíte pomocí vaší platební karty.

Zakoupenou eVstupenku si vytiskněte a předložte našemu průvodci při vstupu na prohlídku.

Prosíme dbejte našich obchodních podmínek.

Případné reklamace on-line prodeje řešte výhradně přes zákaznickou podporu na emailu rezervace@npu.cz

Na základní prohlídkový okruh zámku Milotice si můžete zakoupit eVstupenku online . Pro vstup na prohlídku s eVstupenkami je vyhrazeno pouze několik časů denně

Vstupenkový portál není určen cestovním kancelářím a hromadným zájezdům. Cestovní kanceláře a hromadné zájezdy si rezervují prohlídku pouze přes email zámku nebo telefonicky. 

Přímo na pokladně zámku je samozřejmě i nadále možné si v den návštěvy zámku zakoupit vstupenky na prohlídky nenabízené na Vstupenkovém portálu.

Zakoupenou online vstupenku je nutné vytisknout a s vytištěnou vstupenkou se včas dostavit na prohlídku. Pokud uplatňujete slevu (snížené vstupné, vstup zdarma apod.), před prohlídkou při kontrole eVstupenky předložte také náležitý doklad na danou slevu. Zakoupené eVstupenky nelze vrátit ani vyměnit.

Reprezentační prostory prvního patra zámku představují život posledního hraběte Ladislava Seilerna (1886–1976), jeho manželky Antoinetty, roz. Loudonové (1883–1946), a jejich čtyř dětí, jež na zámku bydleli v letech 1916–1945. Prohlídková trasa je koncipována na základě přímého vypravování dcery posledního milotického hraběte Marie Henrietty Seilern (1918–2008), provdané Norman-Audenhove.

Prohlídka zahrnuje 17 místností včetně monumentálního Sálu předků a zámecké kaple sv. Jana Nepomuckého.